Administrasjon & ledelse

Daglig leder
Vibeke Akse Eng
67 16 22 71
vibeke.akse.eng(at)
steinerskolen.no

Driftsleder
Tom Larsen
67 16 22 85
tom.larsen(at)
steinerskolen.no

Administrasjonsleder
Anne-Lise Bjerke
67 16 22 72
anne-lise.bjerke(at)
steinerskolen.no

Sekretær
Annika Lund
67 16 22 70
annika.lund(at)
steinerskolen.no

Sosiallærer
Ida Talós
67 16 52 03
ida.talos(at)steinerskolen.no

Spesialpedagog
Elizabeth B. Larsen
67 16 52 01
elizabeth.borgersrud.larsen(at)steinerskolen.no
 

Helsetjenesten

Kerstin Rye
95 11 86 87
kry(at)baerum.kommune.no

Skolehagen

Øverland Gård
67 53 62 11
Gamle Ringeriksvei 123
1336 Bekkestua

SFO

Sofie Bjørneng
SFO-leder
469 30 065
sofie.bjorneng(at)
steinerskolen.no

Erika E. Kristoffersen
SFOassistent

Karin Viksmoen
SFOassistent

 

Klasselærere

Klasselærer 1. klasse, Solstua
Nina G. Nordvoll
67 16 22 81
nina.geelmuyden.nordvoll(at)
steinerskolen.no

Klasselærer 1. klasse, Lønneberget
Marie Fiveland
481 30 725
marie.fiveland(at)steinerskolen.no

Klasselærer 2. klasse
Silvia Klee
silvia.klee(at)steinerskolen.no

Klasselærer 3. klasse
Christina Knudsen
christina.knudsen(at)
steinerskolen.no

Klasselærer 4. klasse
Janicke Lem
janicke.lem(at)
steinerskolen.no

Klasselærer 5. klasse
Silja Starbo
silja.starbo(at)
steinerskolen.no

Klasselærer 6. klasse
Stine Frøystadvåg
Stadieleder barnetrinn
stine.froystadvag(at)
steinerskolen.no

Klasselærer 7. klasse
Helga Brekke
helga.brekke(at)
steinerskolen.no

Klasselærer 8. klasse
Elisabeth Didriksen
Tillitsvalgt
elisabeth.didriksen(at)
steinerskolen.no

Klasselærer 9. klasse
Helge Bernhardsen
helge.bernhardsen(at)
steinerskolen.no

Klasselærer 10. klasse
Anne Sigrid Steen
anne.sigrid.steen(at)
steinerskolen.no

Lærere

Elin Marie Akse
Musikklærer
elin.marie.akse(at)steinerskolen.no

Kirsten Borgnes
Håndarbeid
kirsten.borgnes(at)
steinerskolen.no

Kristin Cherradi
Tysklærer
kristin.cherradi(at)
steinerskolen.no

Åse Flo Drabløs
Lærer, helseeurytmilærer
åse.flo.drablos(at)
steinerskolen.no

Helga Fuglseth
Lærer
helga.fuglseth(at)
steinerskolen.no

Dagfrid Gjendem
Lærer, rådgiver
dagfrid.gjendem(at)
steinerskolen.no

Heiner Glitsch
Pianist

Chuck Grove
Engelsk- og gymlærer
brannvernleder
chuck.grove(at)
steinerskolen.no

Aslaug Marie Holgersen
Musikklærer
aslaug.marie.holgersen(at)
steinerskolen.no

Hulda Hougen
Lærer
hulda.hougen(at)
steinerskolen.no
 

 

 

Francesca Jensen
Assistent 1. klasse
francesca.jensen(at)
steinerskolen.no

Miriam Kleppe (i permisjon)
miriam.kleppe(at)
steinerskolen.no

Kristina Litina
Lærer
kristina.litina(at)steinerskolen.no

Anna Christina Lorenzen
Tysk -og håndarbeidslærer
anna.christina.lorenzen(at)
steinerskolen.no

Kati Kriik Negaard
Lærer
kati.kriik.negaard(at)
steinerskolen.no

Linn Hege F. Nielsen
Assistent 1. klasse
linn.hege.nielsen(at)
steinerskolen.no

Vidar Aaseng Olsen
Sløydlærer, verneombud
vidar.aaseng.olsen(at)
steinerskolen.no

Abida Parvin
Håndarbeid, skolekjøkken
abida.parvin(at)
steinerskolen.no

Alina Pietronska (i permisjon)
alina.pietronska(at)
steinerskolen.no

Hadwig Pedersen
Eurytmilærer
hadwig.pedersen(at)
steinerskolen.no

Jolien Perotti
Skolehagen, landbrukspraksis
67 53 62 11
jolien.perotti(at)
steinerskolen.no

Anni Røyem (i permisjon)
anni.royem(at)steinerskolen.no

Snorre Slaatten
Lærer
snorre.slaatten(at)
steinerskolen.no

Helene Hertwig Torjuul
Matematikk- og naturfagslærer
Stadieleder ungdomstrinn
helene.hertwig(at)
steinerskolen.no

Ingeranne Wiik
Lærer
ingeranne.wiik(at)
steinerskolen.no

Aino Wissneth
Tysklærer
aino.wissneth(at)
steinerskolen.no

John Zacho
Assistent

Magdalena Ziobro
Lærer
magdalena.ziobro(at)
steinerskolen.no